JaunumiNākamā nodarbība - 12.decembrī

Publicēja 2020. gada 9. nov. 01:42Gatis Kampernovs   [ atjaunināts 2020. gada 9. nov. 09:19 ]

Vidzemes, Kurzemes un Latgales jauno ģeogrāfu skolas vienojušās aizvadīt kopīgu nodarbību ar E.Birznieka JĢS Rīgā 12.decembrī, par nodarbības tēmu atstājot iepriekš izziņoto Kultūru un tradīcijas. Šajā nodarbībā vidzemnieku rezultāti tiks vērtēti VJĢS ietvaros, savukārt, E.Birznieka JĢS kalpos kā visas Latvijas absolūtais vērtējums, kurā arī ieskaitīsies visi VJĢS dalībnieki. 
Nodarbība norisināsies tiešsaistē, līdzīgi kā nupat notikusī. 

VJĢS dalībnieki drīkst piedalīties arī 21.11. E.Birznieka JĢS tiešsaistes nodarbībā "Latvijas ģeogrāfija", informāciju par reģistrēšanos un dalību iegūstot mājas lapā jgs.lv!

Ar Eiropu tiešsaistē uzsākam jauno sezonu!

Publicēja 2020. gada 8. nov. 07:26Gatis Kampernovs

7.novembrī norisinājās pirmā VJĢS nodarbība šajā mācību gadā, kad jaunajos infektoloģiskajos apstākļos dalībnieki tikās tiešsaistes apstākļos. Nodarbība vienlaicīgi norisinājās arī Latgales un Kurzemes ģeogrāfu skolās. 
Žūrijas uzdevums bija sagatavot jautājumus, kuru atbildes nebūtu ātri google atrodamas, tāpat arī attēlus žūrija piekrāsoja ar ūdenszīmēm un pat grieza kājām gaisā, ierobežojot meklētājprogrammu iespējas palīdzēt. Lai gan vairums jautājumu tika piedāvāti ar atbilžu variantiem, tie bieži prasīja dziļāku izpratni par vienkāršu faktu pārbaudi. 

Žūrija atvainojas par tehniskajām problēmām, kas pavadīja tiešsaistes nodarbību! Ceram, ka iegūtās atziņas turpmāk ļaus šādas nodarbības rīkot mobilāk un veiksmīgāk!

6./7.klašu grupā sezonu uzsāka vien divi dalībnieki, tomēr tie abi startēja ļoti līdzvērtīgi! 7 uzdevumu noslēgumā Arta Supe (Cēsu Valsts ģimnāzija) apsteidza Jāni Elksnīti (Madonas Valsts ģimnāzija) par trīs punktiem!

8./9.klašu grupā līderos atkal abi Artūri, kas jau pērn nereti sacentās par uzvaru ne vien šajā vecumā, bet arī absolūtajā vērtējumā. Artūrs Supe (Cēsu 1.pamatskola) sakrāja lielāko punktu summu, bet otrais labākais rezultāts Artūram Strakšam (Siguldas Valsts ģimnāzija). Uzreiz trīs dalībnieki sakrāja trešo labāko punktu summu, kā rezultātā diplomi ceļos gan Jasmīnai Pakalnei un Jānim Ošiņam (abi Smiltenes vidusskola), gan Kristapam Vilkam (Barkavas pamatskola). 

Vidusskolas klašu grupā labākais rezultāts Dāvim Paliekam (Madonas Valsts ģimnāzija), kas par nieka punktu apsteidza Sandi Ozoliņu (Ogres 1.vidusskola). Turpat aiz abiem arī Roberts Bleikšs (Valmieras Valsts ģimnāzija). 

Dienas labākos rezultātus sasniedza abi Artūri, kuriem sekoja Dāvis. Jāpiebilst, ka Artūrs Supe kļuva par dalīti labākā rezultāta īpašnieku visu Latvijas reģionu JĢS kopvērtējumā!

VJĢS dalībnieki tiek aicināti piedalīties 21.novembra E.Birznieka JĢS nodarbībā par tēmu Latvijas ģeogrāfija. Savukārt, VJĢS ieskaitē nākamā nodarbība paredzēta decembrī, kad tiešsaistē skatīsim kultūras ģeogrāfiju un dažādas pasaules tradīcijas.  

7.novembra nodarbības darba kārtība

Publicēja 2020. gada 6. nov. 01:39Gatis Kampernovs

  • 9:45 šajā saitē sāksies video tiešraide ar īsu instruktāžu.
  • 10:00 turpat pie video komentāros tiks publicēta saite uz 1.video testu un nosaukts laika termiņš, cikos jāpaspēj nospiest poga Submit/Iesniegt (ja īsi pirms termiņa pazūd internets, sūtiet īsziņu ar nepieciešamo pagarinājumu un savu vārdu, piemēram: "2min kazimirs" uz 26462702, tad mēs pagaidīsim vēl 2 minūtes, lai dalībnieks Kazimirs paspēj atjaunot internetu un ieķeksēt savas atbildes vēlreiz). Pēc 1.uzdevuma nodošanas un iepazīstināšanas ar atbildēm sekos vēl ~7 uzdevumi. Video tiešraide būs jāskatās visu olimpiādes laiku.
  • līdz 13:00 beigsies uzdevumu risināšanas daļa.
  • 13:00-14:00 tiks paziņoti oficiālie rezultāti.
Līdz olimpiādes sākumam jums šeit jāatrod/jāiegūst savs NUMURS. Ja sevi tabulā neatradi, tad norullē tabulu līdz pirmajam brīvajam numuram un pieraksti tur savu Vārdu Uzvārdu (tieši šādā secībā), skolu, klasi, (savu reģionālo JĢS, ja tādā startē), izvēlieties "PIEDALĪŠOS". Ja pamanīji savā vārdā, skolā, klasē kļūdu - pieraksti izlaboto variantu blakus ailītēs (pa labi).

Šis dalībnieka NUMURS būs jāieraksta katra uzdevuma 2.ailītē - vienmēr raksti to precīzi bez atstarpēm un citiem simboliem.

Katra uzdevuma 1.ailītē būs jāieraksta arī, vēlams, funkcionējoša e-pasta adrese. Pēc katra uzdevuma izlabošanas uz to nosūtīsim ziņu ar Tavu rezultātu un pareizajām/nepareizajām atbildēm, Bet, ja jūs pamanīsiet kļūdu pašā uzdevumā, nekavējoties sūtiet atbildi uz to pašu e-pastu - izlabosim. Ja e-pasta nav, tad ailītē varēsiet ierakstīt arī izdomātu adresi.

Atvērta reģistrācija 7.novembra nodarbībai!

Publicēja 2020. gada 2. nov. 02:25Gatis Kampernovs   [ atjaunināts 2020. gada 2. nov. 02:28 ]

Gatavojoties 7.novembra tiešsaistes nodarbībai, aicinām reģistrēties šajā dokumentā: 

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1LBUyBOaBmBogTIJAMhtx7Wgvlyt7xWb4H14hDR5p3Y8/edit?usp=sharing

Ja tabulā atrodam sevi, atjaunojam info par klasi vai skolu (ja tā mainījusies), atzīmējam "piedalīšos" un reģionu, kura JĢS ieskaitē atradīsimies. Ja tabulā sevi neatrodam, ierakstām manuāli zemāk brīvajās ailēs.

Nodarbībā visa darbība notiks tikai rakstot savu dalībnieka numuru, tādēļ to vērts atcerēties!

Jauno sezonu sāksim 7.novembrī - TIEŠSAISTĒ

Publicēja 2020. gada 10. sept. 10:32Gatis Kampernovs   [ atjaunināts 2020. gada 28. okt. 07:07 ]

Ar nodarbību tiešsaistē 7.novembrī uzsāksim jauno VJĢS sezonu! Ņemot vērā daudzos ierobežojumus interešu izglītības realizēšanai klātienē, VJĢS žūrija spiesta pārcelt plānoto tikšanos uz datorizēto vidi. 

Pirmās nodarbības tēma - Eiropas ģeogrāfija. 
Nodarbība norisināsies youtube un google forms vidē - nepieciešama ierīce, kurā iespējams vērot youtube prezentāciju un aizpildīt žūrijas sagatavotos uzdevumus google forms platformā. 

Būs nepieciešama iepriekšēja reģistrēšanās, kurai anketu publicēsim nākamās nedēļas sākumā. 

2019./20.mācību gadā cēsinieki pārraksta VJĢS vēsturi!

Publicēja 2020. gada 21. maijs 00:03Gatis Kampernovs

Lai gan VJĢS žūrija aicināja Ministru kabinetu visus 12.klases skolēnus atstāt uz otru gadu, lai varētu noslēgt sezonu rudenī ar plānoto Kultūras ģeogrāfijas nodarbību, tomēr augstākie spēki nepiekrita šim lūgumam un VJĢS spiesta ziņot, ka 2019.-2020. sezona ir noslēgusies. Ņemot vērā, ka aizvadītas sešām no plānotajām septiņām nodarbībām, VJĢS žūrija pieņēmusi lēmumu sezonu pasludināt par notikušu, kas nozīmē, ka rezultāti pēc Komandu mačiem uzskatāmi par visa mācību gada gala rezultātiem!

Līdz ar to šīs sezonas kopvērtējuma izcilnieki, kuri saņems mūsu krāsainos diplomus ir:

6.-7.klašu grupā šosezon piedalījās 43 dalībnieki. Trīs no piecām individuālajām nodarbībām uzvarēja aktuālais Vidzemes čempions šajā klašu grupā Kristians Deivs Grīvinš, kurš gana pārliecinoši arī kļuvis par sezonas augstākās kopvērtējuma punktu summas īpašnieku. Šosezon Kristians ir vienīgais spēcīgās Valmieras Valsts ģimnāzijas pārstāvis klašu grupu sezonas TOP3. Stabilu sniegumu demonstrēja Lauris Tomiņš (Barkavas pamatskola), ieņemot otro vietu sezonas griezumā, bet Marta Lupkina (Cēsu Valsts ģimnāzija) sasniedza trešo labāko punktu summu. Jāizceļ arī Jasmīna Pakalne (Smiltenes vidusskola), kurai pavisam maz pietrūka, lai iesprauktos gada labāko trijniekā! Nodarbībās pa panākumam šosezon arī Nikam Sveķim (Cēsu Valsts ģimnāzija) un Jānim Ošiņam (Smiltenes vidusskola), bet vēl trīs bez minētajiem dalībniekiem spēja iekļūt nodarbības apbalvojamo sarakstā.

86 Vidzemes skolēni kaut reizi startēja 8./9.klašu grupā, kurā šogad izvērtās negaidīta intriga. Par sezonas uzvarētāju kļuva Cēsu 1.pamatskolas audzēknis Artūrs Supe, izcīnot panākumus trīs individuālajās nodarbībās, kā arī Komandu mačos, tomēr svarīgākajās sacensībās par Vidzemes čempionu kronēts Siguldas Valsts ģimnāzists Artūrs Strakšs, kurš turklāt negaidīti kļuva par Atklātās olimpiādes absolūto uzvarētāju! Šie panākumi siguldietim nodrošināja sezonas otrās vietas diplomu, bet trešajā vietā šosezon Edvards Jermacāns (Madonas Valsts ģimnāzija), kuram dalīti labākā punktu summa bija dabas ģeogrāfijas nodarbībā. Turpat aiz labāko trio arī Linards Grava (Gulbenes novada valsts ģimnāzija), vēl trim šīs klašu grupas pārstāvjiem iegūstot diplomus nodarbībās. 

Vidusskolas klašu grupā 77 dalībnieku konkurencē par sezonas uzvarētāju kļuva Andrejs Ķīlis (Cēsu Valsts ģimnāzija), kuram izdevās apsteigt aprīlī notikušās Valsts ģeogrāfijas olimpiādes zelta medaļas ieguvēju Ralfu Bormani (Madonas Valsts ģimnāzija). Par nieka tiesu trešo vietu mācību gadā ieguva Kārlis Bošs (Gulbenes novada valsts ģimnāzija), apsteidzot Mārtiņu Mārci Pružinski (Valmieras Valsts ģimnāzija). Daniēls Dadzītis (Cēsu Valsts ģimnāzija) uzrādīja absolūti labāko rezultātu dabas ģeogrāfijas nodarbībā, bet par Vidzemes čempionu Atklātajā olimpiādē šajā grupā negaidīti kļuva Kristaps Melnis (Gulbenes novada valsts ģimnāzija). 6 nodarbību laikā kaut vienu TOP3 diplomu ieguva veseli 12 šīs klašu grupas dalībnieki!

Sezonas absolūtajā kopvērtējumā gana neticams iznākums, jo pirmās divas vietas aizņēmuši abi 8./9.klašu grupas Artūri! Par šīs sezonas Vidzemes labāko ģeogrāfu saucams Artūrs Supe, bet attiecīgi otrais labākais - Artūrs Strakšs. Un trešā augstākā punktu summa Ralfam Bormanim, apsteidzot iepriekšējo sezonu līderus Andreju Ķīli un Kārli Bošu. 

VJĢS 23 sezonu tikai Valmieras un Madonas skolas spēja iegūt VJĢS sezonas ceļojošo kausu, kaut gan pērn vēl pirms pēdējās nodarbības līderos bija gulbenieši. Ko nepaveica viņi, šosezon paveica Cēsu Valsts ģimnāzijas skolēni, sīvā cīņā sasniedzot sezonas augstāko punktu summu un aizvedot kausu pirmo reizi uz Cēsīm! Ierastās kausa dalītājas Valmieras Valsts ģimnāzija un Madonas Valsts ģimnāzija šoreiz "samierinājās" ar attiecīgi otro un trešo vietu skolu kopvērtējumā, bet gudrāko ģeogrāfu sešiniekā iekļuva arī komandas no Gulbenes novada valsts ģimnāzijas, Smiltenes vidusskolas un Madonas Pilsētas vidusskolas. Kaut reizi dalību VJĢS ņēma 25 dažādu skolu skolēni. 

Līdz ar to šis mācību gads ir noslēdzies, VJĢS dodoties brīvlaikā līdz septembrim, kad pasniegsim diplomus šī gada labākajiem. VJĢS novēl veiksmi mācību gada noslēguma darbos, izdevušos vasaru, kā arī aicina neapmeklēt bezpajumtnieku patversmes Rīgā, lai izvairītos no veselības problēmām! 

Kultūra pagaidām izpaliek

Publicēja 2020. gada 13. marts 02:37Gatis Kampernovs

Ņemot vērā radušos situāciju, VJĢS žūrija ir pieņēmusi lēmumu marta beigās paredzēto nodarbību atcelt. Šobrīd netiek nolikts jauns tās datums, turpināsim izvērtēt situācijas attīstību un vadīsimies pēc tās. Sekojiet informācijai mājas lapā vai VJĢS Facebook grupā!

Ķīlis, Supe un Fimbauers izveido spēcīgāko brigādi

Publicēja 2020. gada 3. marts 13:19Gatis Kampernovs

Ikgadējie VJĢS komandu mači šogad norisinājās īpašā datumā - 29.februārī. Valmieras Valsts ģimnāzijā pulcējās 24 Vidzemes komandas, lai noskaidrotu šīs sezonas spēcīgāko. Starp favorītiem kā vienmēr bija minamas visu lielo skolu vadošās komandas, tomēr nedaudz negaidīti neieradās pērnās sezonas čempioni no Gulbenes novada valsts ģimnāzijas. Ar žūrijas apstiprinājumu neparastu komandu izveidoja Andrejs Ķīlis un Artūrs Supe, savā komandā aicinot vienīgo Valmieras 5.vidusskolas aktīvo dalībnieku Herbertu Vilhelmu Fimbaueru. 

Žūrija dalībniekiem piedāvāja tradicionālo kartes izpētes uzdevumu, šoreiz galdā liekot Viļņas plānu. Līdzīgi kā pērn, arī šogad komandas pašas iesūtīja sev tīkamās tēmas no žūrijas piedāvātā klāsta. Jaunums bija multimediju uzdevums programmā QuizXpress, kurā komandas cīnījās ar mežonīgi dažādiem un bieži no ģeogrāfijas attāliem jautājumiem.

Uzdevumus summējot, izrādījās, ka neparastā Ķīļa, Supes un Fimbauera kombinācija nesusi lielāko punktu ražu, šim trio izcīnot negaidītu uzvaru 2020. Komandu mačos! Arī otrajā vietā finišēja trio, četru atļauto dalībnieku vietā - Dāvis Sīka, Roberts Birnis un Rūdolfs Libors no Valmieras Valsts ģimnāzijas ar komandu ŽAB "Liesma". Trešajā vietā ierindojās komanda "Vīri" no Madonas Valsts ģimnāzijas, kuru sastāvā Ralfs Bormanis, Dāvis Romulis, Dāvis Palieks un Edvards Jermacāns. Aiz labāko trio komandas no Smiltenes vidusskolas (Santa Vintere, Kaspars Pakulis, Kristaps Kažuro, Jānis Bikiņš), Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijas (Rolands Brēža, Ģirts Brēža, Emīls Krasts, Dāvis Krasts) un E.Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas (Ance Strakša, Raivis Steberis, Rūdolfs Brahmanis).

Nākamie Komandu mači gaidāmi 2021.gada ziemā, bet šo mācību gadu VJĢS gatavojas noslēgt jau pavisam drīz - 28.martā, kad individuāli tiksimies ar jautājumiem par kultūru. 

Uz tikšanos!

Labākā ģeogrāfu komanda 2020.? Sestdien noskaidrosim!

Publicēja 2020. gada 24. febr. 02:51Gatis Kampernovs

Kā ik gadu, arī šogad pēc Vidzemes čempionu noskaidrošanas sekos reģiona labākās ģeogrāfu komandas noteikšana, kura tradicionāli norisinās Valmieras Valsts ģimnāzijā. Komandu mači ir tā reize, kad paši dalībnieki var izvēlēties jautājumu tēmas, kurās tie labi orientējas vai attiecīgi - labāk nekā konkurenti. Aktuālie čempioni ir Gulbenes novada valsts ģimnāzisti, kuri pērn līdzvērtīgā cīņā apsteidza Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzistus, bet trešo vietu pērn ieguva labākā no Madonas komandām. Šīs trīs komandas būs favorītes arī šajā reizē, tomēr Cēsu, Smiltenes un Valmieras Valsts ģimnāzijas komandas noteikti būs gatavas iejaukties cīņā par diplomiem!

Nolikums VJĢS komandu sacensībām 

1. Norises laiks, vieta, dalības maksa 

Sacensības norisinās 29. februārī 
VJĢS nodarbību uzņems Valmieras Valsts ģimnāzija (Leona Paegles iela 40, Valmiera).
Sacensību sākums - 10:00.
Līdzi jāņem rakstāmpiederums un uz komandu viens, darbojošs, uzlādēts, internetu mīlošs skārienjūtīgais telefons

2.Dalībnieki 

Par dalībnieku var kļūt jebkurš skolēns, kas mācās Vidzemes novadā. Skolēni veido skolu komandas, kurās ietilpst 2-4 dalībnieki no vienas skolas. Ja komandā ir 4 dalībnieki, vismaz vienam dalībniekam jāpārstāv pamatskolas grupa (komandā drīkst būt pat 4 pamatskolēni; komandu var veidot 3 vidusskolēni bez pamatskolēna). Komanda izvēlas nosaukumu un nosaka komandas kapteini. No vienas skolas var piedalīties neierobežots komandu skaits
Pamatskolu audzēkņiem ir tiesības startēt jebkurā vidusskolas vai ģimnāzijas veidotā komandā, iesaistītajām skolām/skolēniem savstarpēji vienojoties. Tas nozīmē, ka Cēsu 1.psk. vai Kusas psk. audzēknis var pievienoties, piemēram, Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas skolēnu veidotai komandai, savukārt, trīs Valmieras sākumskolas skolēni drīkst aicināt komandā Smiltenes vidusskolas 11.klases skolēnu. Bet, Valmieras Viestura vidusskolas 7.klases audzēknis zem citas skolas komandas startēt nedrīkst. 

3.Ieskaite 

Komandu sacensībās tiek uzdoti jautājumi, kurus kopīgi jāatbild visiem komandas dalībniekiem. Sacensību noslēgumā tiek apbalvotas 6 labākās komandas. 

Individuāli dalībnieki saņem kopvērtējuma punktu skaitu atbilstoši šīs sezonas VJĢS noteikumiem. Skolu kausa vērtējumā noteikumi paredz dubultu punktu ražu par komandas iespēto rezultātu, kas, gadījumā ja kāds no komandas dalībniekiem pārstāv citu skolu, tiek procentuāli sadalīta (līdzvērtīgi pēc dalībnieku proporcijas) starp skolām.  

 Neskaidrību gadījumā vēršamies pie žūrijas vadītāja Gata Kampernova - g.kampernovs@gmail.com; facebook vai 26462702 !

Jaunais Vidzemes čempions - Artūrs Strakšs!

Publicēja 2020. gada 26. janv. 10:39Gatis Kampernovs

Iesākot otro pusgadu, Vidzemes Jauno ģeogrāfu skola organizēja Vidzemes Atklāto ģeogrāfijas olimpiādi, kurā (bez diplomiem un balvām) pasniegtas tika arī medaļas. 103 dalībnieki bija gatavi mēroties spēkiem ar žūrijas sagatavotajiem jautājumiem, kas šoreiz iekļāva milzu asorti, jo nodarbības tēma nebija noteikta. Valstu kontūru un robežu noteikšana, cilvēku brīvības mērīšana, kultūras notikumi un sakaru vēsture - šim lielajam un dažādajam jautājumu klāstam bija nozīmīgs uzdevums - noskaidrot labāko! 

Jaunākajā klašu grupā par Vidzemes čempionu kļuva Kristians Deivs Grīviņš (Valmieras Valsts ģimnāzija), tomēr sezonas līderim turpat blakus arī otrā un trešā labākā rezultāta īpašnieki - attiecīgi Marta Lupkina (Cēsu Valsts ģimnāzija) un Lauris Tomiņš (Barkavas pamatskola). 

8./9.klašu grupā turpinājās Artūru duelis, jau otro reizi labākam esot Siguldas Valsts ģimnāzijas Artūram Strakšam, kurš par Vidzemes čempionu kļuvis pirmo reizi. Artūram Supem (Cēsu 1.pamatskola) šoreiz jāsamierinās ar 2.vietas medaļu, bet trešās vietas medaļa kaklā Linardam Gravam (Gulbenes novada valsts ģimnāzija). 

Vidusskolas grupā lielu pārsteigumu sarūpēja Kristaps Melnis (Gulbenes novada valsts ģimnāzija), par mata tiesu izraujot uzvaru Atklātajā olimpiādē. Sezonu veiksmīgi sākušais Andrejs Ķīlis (Cēsu Valsts ģimnāzija) otro pozīciju ieņēma ar puspunkta starpību, bet turpat aizmugurē vēl diviem dalībniekiem rezultāti puspunkta robežās - Kārlis Bošs (Gulbenes novada valsts ģimnāzija) šādi cīņā par 3.vietu apsteidza Mārtiņu Dvēselīti (Madonas Pilsētas vidusskola). 

Kristapa uzvara vidusskolas grupā, apsteidzot veselus divus pasaules ģeogrāfijas olimpiādes medaļniekus, nebija vienīgais šīs Atklātās olimpiādes pārsteigums. Par tādu parūpējās arī 8.klases skolēns Artūrs Strakšs (attēlā), negaidīti (un pārliecinoši) izcīnot VJĢS Vidzemes Atklātās ģeogrāfijas olimpiādes absolūtā čempiona titulu! Absolūtajā vērtējumā arī otrajā vietā 8-klasnieks - Cēsu Artūrs. Un tikai aiz šiem abiem sekoja 12.klašu skolnieki Kristaps, Andrejs un Kārlis. Abi Artūri arī pārņēmuši vadību sezonas absolūtajā kopvērtējumā!

Par Atklātās olimpiādes veiksmīgāko skolu kļuva Cēsu Valsts ģimnāzija, kas arvien vairāk attālinās no konkurentēm cīņā par ceļojošo kausu. Beidzot lielisku sniegumu demonstrēja arī Gulbenes novada valsts ģimnāzijas komanda, kas pērn līdz pat pēdējiem jautājumiem cīnījās par kausa iegūšanu. 

Vidzemes Atklātās ģeogrāfijas labākie katrā klašu grupā:
5.-6.klašu grupā:
1 Lauris Tomiņš Barkavas psk.
2 Roberts Krūmiņš Kusas psk.
3 Armands Dzenis Lubānas vsk
7.klašu grupā:
1 Kristians Deivs Grīviņš VVĢ
2 Marta Lupkina CVĢ
3 Jasmīna Pakalne SV
8.klašu grupā:
1 Artūrs Strakšs Siguldas VĢ
2 Artūrs Supe Cēsu 1.psk
3 Linards Grava GNVĢ
9.klašu grupā:
1 Jānis Bikiņš SV
2 Betija Anna Skrastiņa CVĢ
3 Valters Everts VVĢ
10.klašu grupā:
1 Mārtiņš Dvēselītis MPV
2 Mārtiņš Mārcis Pružinskis VVĢ
3 Daniēls Dadzītis CVĢ
11.klašu grupā:
1 Dāvis Palieks MVĢ
2 Dāvis Sīka VVĢ
3 Rūdolfs Libors VVĢ
12.klašu grupā:
1 Kristaps Melnis GNVĢ
2 Andrejs Kīlis CVĢ
3 Kārlis Bošs GNVĢ

Nākamā tikšanās reize - VJĢS Komandu mači, kas norisināsies neparastā dienā - 29.februārī. Arī šogad komandas jāveido no 2-4 dalībniekiem, ja tiek izmantota maksimālā kvota (4 dalībnieki), tad vismaz vienam jābūt pamatskolēnam. Sīkāk par nolikumu ziņosim jau drīzumā!

1-10 of 187

Comments