Jaunumi‎ > ‎

Laiks noskaidrot Vidzemes čempionu!

Publicēja 2014. gada 14. nov. 11:14Gatis Kampernovs
22.novembris izraudzīts par Vidzemes Atklātās olimpiādes norises laiku. Tas nozīmē, ka visi Vidzemes labākie jaunie ģeogrāfi šo datumu ir atzīmējuši blociņos (vai telefona atgādinājumos) un ir gatavi cīnīties par vislabākā nosaukumu!

Iespējams, ka šogad intrigas nozīmīgākajā nominācijā - Vidzemes absolūtais uzvarētājs - būs mazāk kā citus gadus, jo teicamā formā ir Miķelis Dāvids Rikveilis. Pirms diviem gadiem Miķelim jau izdevās uzvarēt Atklātajā olimpiādē. Atgādināsim, ka toreiz viss pirmais trijnieks iespraucās 1 punkta robežās! Pērn šīs sacensības Miķelis izlaida, bet sagaidāms, ka šogad būs ierindā!

Ne mazāk aktuāla ir arī uzvarētāju noskaidrošana klašu grupās. Pirmā šīs sezonas nodarbība izteiktus līderus nenorādīja.

Ņemot vērā šo sacensību nozīmīgumu un faktu, ka noteiktas tēmas olimpiādei nav, žūrija jau vairākus gadus strādā pie uzdevumu sagatavošanas, lai tie būtu maksimāli daudzveidīgi un aptvertu visas pasaules stūrus un nostūrus (attēlā - žūrija vienā no šādiem stūriem). Būs interesanti!

Svarīgi zināt:
Norises vieta: Vidzemes Augstskolas konferenču zāle (Cēsu ielā pretīm autoostai)
Sākums: 10:00
Tēma: ģeogrāfija un tai pietuvinātās zinības
Dalība: 1,40 eur
Aicināti: Visi Vidzemes erudītie 6.-12.klašu skolēni
Balva: katras vidusskolas klašu grupas uzvarētājs jau varēs sākt posties uz Rīgu 17.aprīlī!

Uz tikšanos!
Comments